|
100 299 грн
|
|
100 299 грн
|
платежі
по 50 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
100 299 грн
|
|
100 299 грн
|
платежі
по 50 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B9ZU2ET |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | EliteBook X G1i |
| Серія | HP EliteBook |
| Тип ноутбуку | портативні колонки |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 130V |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS 400 nits, 100 sRGB |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 5 228V (2.1 4.5 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 5MP IR Camera |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 313.9 мм |
| Висота | 14.9 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |