|
172 499 грн
|
|
172 499 грн
|
платежі
по 86 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
172 499 грн
|
|
172 499 грн
|
платежі
по 86 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C3US4EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OMEN 14fb1007ua |
| Серія | HP Omen 15 AX000 (HSTNNUB7A, TE03) 11.55V 3500mAh |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц (CMR) |
| Кількість ядер | 16 |
| Тип матриці | OLED Brightview Low Blue Light VRR 120Hz 400 nits |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 255H (1.5 5.1 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | USB TypeC |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | ІЧкамера HP TrueVision Full HD 1080p із системою тимчасового шумоподавлення та вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 313 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |