|
142 118 грн
|
|
142 118 грн
|
платежі
по 71 059 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
142 118 грн
|
|
142 118 грн
|
платежі
по 71 059 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C3UU9EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OMEN 17db1010ua |
| Серія | HP Omen 15 AX000 (HSTNNUB7A, TE03) 11.55V 3500mAh |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 17 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS 48144Hz VRR 300 nits |
| Покоління процесора | Zen 5 |
| Модель центрального процесора | AMD Ryzen AI 7 350 (2.0 5.0 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Покриття екрану | антиблікове (Glare Free) |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.3 |
| Інтерфейси і підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 TypeC |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | Інфрачервона камера HP True Vision 1080p FHD з функцією тимчасового шумозниження й вбудованими двонаправленими цифровими мікрофонами |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 397 120 27 мм |
| Висота | 30 мм |
| Вага | 3 |
| Країна виробництва | Китай |