|
230 099 грн
|
|
230 099 грн
|
платежі
по 115 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
230 099 грн
|
|
230 099 грн
|
платежі
по 115 050 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | BW7Q4EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OMEN MAX 16ah0000ua |
| Серія | HP Omen 15 AX000 (HSTNNUB7A, TE03) 11.55V 3500mAh |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5090 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Кількість ядер | 24 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 5.4 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 2 х Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | FHD 1080p IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Яскравість | 500nits |
| Колір виробника | Білий |
| Ширина | 356.5 мм |
| Висота | 24.8 мм |
| Вага | 3 |
| Країна виробництва | Китай |