|
261 599 грн
|
|
261 599 грн
|
платежі
по 130 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
261 599 грн
|
|
261 599 грн
|
платежі
по 130 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C3UL1EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OMEN Transcend 14fb1001ua |
| Серія | HP Omen 15 AX000 (HSTNNUB7A, TE03) 11.55V 3500mAh |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц (CMR) |
| Кількість ядер | 16 |
| Тип матриці | OLED Brightview Low Blue Light VRR 120Hz 400 nits |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 9 285H (1.0 5.4 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | Thunderbolt |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 1080P FHD IR Camera for Windows Hello |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | українська клавіатура |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Білий |
| Ширина | 313 мм |
| Висота | 17.9 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |