|
112 599 грн
|
|
112 599 грн
|
платежі
по 56 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
112 599 грн
|
|
112 599 грн
|
платежі
по 56 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C9RZ1EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OmniBook Ultra Flipx360 14fh0017ua |
| Серія | HP OmniBook X Flip |
| Тип ноутбуку | для роботи данного картриджа необхідна більш рання версія ПЗ за 20201021. В налаштуваннях вашого пристрою треба вимкнути функції Перевірити автоматич |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | OLED |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 9MP IR |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | Сканер відбитків пальців |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Синій |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |