|
112 599 грн
|
|
112 599 грн
|
платежі
по 56 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
112 599 грн
|
|
112 599 грн
|
платежі
по 56 300 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C9RV1EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OmniBook X Flip x360 14fm0009ua |
| Серія | HP OmniBook X Flip |
| Тип ноутбуку | Трансформер |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | OLED |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 5MP IR Camera |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 313 мм |
| Висота | 14.6 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |