|
91 799 грн
|
|
91 799 грн
|
платежі
по 45 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
91 799 грн
|
|
91 799 грн
|
платежі
по 45 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C3VD0EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OmniBook X Flip x360 14fk0003ua |
| Серія | HP OmniBook |
| Тип ноутбуку | для роботи данного картриджа необхідна більш рання версія ПЗ за 20201021. В налаштуваннях вашого пристрою треба вимкнути функції Перевірити автоматич |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 840M Graphics |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц (CMR) |
| Кількість ядер | 6 |
| Тип матриці | OLED Low Blue Light 120Hz (VRR) 400 nits |
| Покоління процесора | Zen 5 |
| Модель центрального процесора | AMD Ryzen AI 5 340 (2.0 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 1 x USB 4.0 TypeC |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | 5 Мп ІЧ камера з функцією тимчасового шумозниження |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | сенсорний екран |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 313 мм |
| Висота | 14.6 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |