|
80 299 грн
|
|
80 299 грн
|
платежі
по 40 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
80 299 грн
|
|
80 299 грн
|
платежі
по 40 150 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | C3UM1EA |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | OmniBook X Flip x360 16as0003ua |
| Серія | HP OmniBook X Flip |
| Тип ноутбуку | Трансформер |
| Діагональ дисплея | 16 |
| Модель відеокарти | Intel Arc Graphics 140V |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц 10 кГц |
| Кількість ядер | 8 |
| Тип матриці | IPS 400 nits |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 258V (2.2 4.8 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | 1 х Thunderbolt 4 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 5 MP |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Кількість слотів M.2 | 1 |
| Особливості | українська клавіатура |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 356 мм |
| Висота | 15.3 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |