|
194 399 грн
|
|
194 399 грн
|
платежі
по 97 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
194 399 грн
|
|
194 399 грн
|
платежі
по 97 200 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | B30DLES |
|---|---|
| Бренд | HP |
| Модель | ZBook Ultra G1a |
| Серія | HP Zbook |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 16 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | Useries |
| Модель центрального процесора | AMD Ryzen Al Max Pro 395 (5.1 Ггц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | DOS |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | USB 3.2 TypeC |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 312 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 2 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |