|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
49 999 грн
|
|
49 999 грн
|
платежі
по 25 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 21MV0031RA |
|---|---|
| Бренд | Lenovo |
| Модель | ThinkBook 14 G7 ARP |
| Серія | Lenovo ThinkBook |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | AMD Radeon 680M Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц 10 кГц |
| Кількість ядер | 6 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | Zen 3 |
| Модель центрального процесора | AMD Ryzen 7 7735HS (3.2 4.75 GHz) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Без операційної системи |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Інтерфейси і підключення | 2 х USB 3.2 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 1 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 314 мм |
| Висота | 17 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |