|
101 999 грн
|
|
101 999 грн
|
платежі
по 51 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
101 999 грн
|
|
101 999 грн
|
платежі
по 51 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | ZJW00026 |
|---|---|
| Бренд | Microsoft |
| Модель | Surface Laptop 6 |
| Серія | Microsoft Surface Laptop |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel ARC Graphics |
| Об'єм оперативної пам'яті | 16 |
| Роздільна здатність екрану | 2256x1504 |
| Частота оновлення екрану | 60 Hz |
| Кількість ядер | 16 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 7 165H (1.4 5.0 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | LPDDR5x |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | WiFi 6Е (802.11aх) |
| Інтерфейси і підключення | Thunderbolt |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | Full HD, 1080p |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | відсутні, розпаяна на МП |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0x4 |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Яскравість | 400nits |
| Колір виробника | платиновий |
| Ширина | 308 мм |
| Висота | 16.7 мм |
| Вага | 1 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |