|
192 884 грн
|
|
192 884 грн
|
платежі
по 96 442 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
192 884 грн
|
|
192 884 грн
|
платежі
по 96 442 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | A2XWIG251UA |
|---|---|
| Бренд | MSI |
| Модель | Raider 18HXAI |
| Серія | Raider |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 18 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 64 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2400 |
| Частота оновлення екрану | 120 Hz |
| Кількість ядер | 24 |
| Тип матриці | OLED |
| Покоління процесора | 15th generation |
| Модель центрального процесора | Core Ultra U9285HX |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Покриття екрану | OLED |
| Роздільна здатність веб-камери | WEB-Camera 2 MP |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | 802.11be |
| Інтерфейси і підключення | HDMI 2.1 |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 2 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express x4 |
| Додаткові можливості | стереодинаміки |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 404 мм |
| Висота | 32.05 мм |
| Вага | 4 |
| Країна виробництва | Китай |
| Гарантійний термін | 12 місяців |