|
167 899 грн
|
|
167 899 грн
|
платежі
по 83 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
167 899 грн
|
|
167 899 грн
|
платежі
по 83 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | 9S717S372043 |
|---|---|
| Бренд | MSI |
| Модель | Vector 17 HX AI A2XWIG043UA |
| Серія | MSI Vector |
| Тип ноутбуку | Ігровий |
| Діагональ дисплея | 17 |
| Модель відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Модель дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Об'єм оперативної пам'яті | 32 |
| Частота оновлення екрану | 240 Гц |
| Кількість ядер | 24 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 14th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 5.4 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 6400MHz |
| Тип накопичувача | SSD |
| Операційна система | Windows 11 Home 64Bit Ukrainian 1pk DSP OEI DVD |
| Тип відеокарти | Дискретна |
| Оптичний привід | No ODD |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.4 |
| Інтерфейси і підключення | LAN (RJ45) |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | FHD 1080p IR Hybrid with Privacy Shutter |
| Кардрідер | Cardreader |
| Кількість слотів ОЗП | 2 |
| Мережевий адаптер | LAN (RJ45) |
| Додаткові можливості | вбудований мікрофон |
| Особливості | підсвічування клавіатури |
| Колір виробника | Сірий |
| Ширина | 404 мм |
| Висота | 32.05 мм |
| Вага | 4 |
| Країна виробництва | Китай |