|
109 999 грн
|
|
109 999 грн
|
платежі
по 55 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
109 999 грн
|
|
109 999 грн
|
платежі
по 55 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | X14A1255321024BWP |
|---|---|
| Бренд | Vinga |
| Модель | Scout X14A |
| Серія | Vinga Scout |
| Тип ноутбуку | Для роботи та навчання |
| Діагональ дисплея | 14 |
| Модель відеокарти | Intel Iris Xe Graphics eligible |
| Кількість ядер | 10 |
| Тип матриці | IPS |
| Покоління процесора | 12th generation |
| Модель центрального процесора | Intel Core i7 1255U (1.74.7 ГГц) |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Операційна система | Windows 11 PRO Education |
| Тип відеокарти | Інтегрована |
| Бездротові підключення | Bluetooth 5.1 |
| Інтерфейси і підключення | Комбінований аудіорозєм |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Веб-камера | WEBCamera 5 MP |
| Кардрідер | Cardreader |
| Мережевий адаптер | Gigabit Ethernet |
| Особливості | протиударний корпус |
| Яскравість | 1000nits |
| Колір виробника | Чорний |
| Ширина | 363.2 мм |
| Висота | 42.1 мм |
| Вага | 3 |
| Країна виробництва | Україна |