|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pbІЧобігрівач 90032b це інфрачервоний електроприлад, який перетворює електричну енергію на тепло. Завдяки випромінюваним ІЧпроменям відчувається приємне та здорове тепло, ніби під час перебування на сонці. Обігрівач досягає повної потужності нагріву відразу після включення. Завдяки класу захисту IP65 він стійкий до несприятливих погодних умов та може використовуватись як на відкритому повітрі, так і у приміщенні.ppbОсновні характеристикиbpulliекономія енергіїliliмиттєве нагріванняliliзниження експлуатаційних витратliliекологічна роботаliliпростий монтаж та експлуатаціяliliможливість змінювати напрямок потоку теплової енергії обігрівачаliliнемає втрат тепла та необхідності нагрівання повітря. Енергія перетворюється на тепло в момент контакту з твердим тіломliliтиха роботаliliможна використовувати в приміщенні та на відкритому повітріliulpbТехнічні характеристикиbpulliПотужність 2000 ВтliliНагрівальний елемент low glare amber lampliliСтупінь захисту IP65liliПлоща обігріву 24 кв.liliТермін служби 6000 годliliМонтаж на стіні, на стелі, на штативіliul
Обігрівач інфрачервоний Neo Tools
В наявності
Артикул: 90-032
5 355 грн
Характеристики
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Інфрачервоний |
| Рівень потужності | 2000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 24 |
| Особливості | Термостат Strix |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір виробника | Чорний |
| Комплектація | інструкція, кріплення, обігрівач |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.5 х 52 х 16.7 см |
| Вага | 2 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар