|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Універсальний керамічний тепловентилятор Neo Tools 90110 це електричний камін із функцією обігріву. Ідеальне рішення для тих, хто шукає функціональний та ефективний електрокамін з функцією обігріву. Двухрівневе регулювання потужності (8001500 Вт) обігріву дозволяє налаштувати інтенсивність обігріву відповідно до ваших індивідуальних уподобань. Працює від мережі 220240 В 50 Гц і використовує як нагрівальний елемент керамічний нагрівач
Обігрівач Neo Tools 90-110
В наявності
Артикул: 90-110
3 299 грн
Характеристики
| Бренд | NEO TOOLS |
|---|---|
| Тип | Тепловентилятор |
| Рівень потужності | 1500 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 30 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від перегріву | Так захист від короткого замикання, перевантаження |
| Колір виробника | Чорний |
| Габарити (ВхШхГ) | 38 x 24 x 46 мм |
| Вага | 3 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар