|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 299 грн
|
|
1 299 грн
|
платежі
по 650 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PRIME Technics |
|---|---|
| Тип | Конвектор електричний |
| Рівень потужності | 2000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 22 |
| Особливості | терморегулятор |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 430 х 570 х 230 мм |
| Вага | 2.7 кг |
| Країна виробництва | Китай |