|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pTeploceramic TC395 brbrВисока потужність brTeploceramic TC395 керамічна електронагрівальна панель від відомого українського виробника. Дана модель виготовляється з високоякісних матеріалів, що забезпечують його довговічність і бездоганність у виконанні своїх завдань. Для максимальної ефективності, рекомендується використовувати цю электронагревательную панель в приміщенні площею 8 кв. м. Панель встановлюється на стіну. Вона має досить високу потужність 395 Вт. brbrКомпактність brЕлектронагрівальна панель Teploceramic TC395 отримала механічний тип управління. Нагрівальний елемент керамічний. Рекомендований обєм приміщення 22куб.м. Передбачено тільки один режим обігріву. Модель оснащена захистом від вологи і пилу по стандарту IP54. Живлення 220 В50 Гц. Робоча температура становить 80 градусів. Завдяки своїй компактності, панель не займе багато місця і забезпечить обігрів приміщення. Панель отримала простий, стриманий дизайн.brp
Обігрівач Teploceramic TC 395 Beige
В наявності
Артикул: TC 395 Beige
1 549 грн
Характеристики
| Бренд | TEPLOCERAMIC |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Рівень потужності | 395 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 7 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 600 х 600 х 11 мм |
| Вага | 12 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар