|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Керамічна електронагрівальна панель bTeploceramic TCHRA500b модель професійної серії з магнезитової плитою, що працює по гібридному принципом інфрачервоне світло конвекція. Крім того модель оснащена терморегулятором, який, на відміну від звичайного термостата, регулює температуру панелі відштовхуючись від температури в приміщенні. Найкраще рішення для комфортного опалення та обігріву. Широка лінійка кольорів під мармур.
Обігрівач Teploceramic TCH-RA500-BEIGE
В наявності
Артикул: TCH-RA500-BEIGE
3 549 грн
Характеристики
| Бренд | TEPLOCERAMIC |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Рівень потужності | 500 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 10 |
| Особливості | терморегулятор |
| Тип встановлення | Настінне |
| Колір виробника | Білий |
| Габарити (ВхШхГ) | 60.3 x 60.3 x 5.4 см |
| Вага | 10 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар