|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pЕлектричну панель ТСМ 600 розміщують в житлових будинках і квартирах, закладах ресторанного типу і інших громадських місцях. Для установки bТеплокерамік ТСМ 600 bпідходять школи, дитячі садки, університети, і навіть храми. Економний керамічний обігрівач опалює приміщення, площею 11 квадратних метрів, маючи потужність 600 Вт. ppbПереваги керамічної електропанелі Теплокерамік ТСМ 600bpulliНе боїться перенапруги. Електрообігрівачі підходять для цілодобового опалення квартири. Інфрачервоні панелі пожежобезпечні.liliНаявність вимикача створює додаткову зручність у використанні електробатареї. Відсутня необхідність періодично смикати шнур живлення.liliМобільність. Екологічна панель ТСМ 600 прямокутна (600х900х16 мм), її можна легко розмістити замість батареї центрально опалення. Спеціально розроблені кріплення універсальні, що дає можливість кріпити пристрій як горизонтально, так і вертикально.liliЗамок від дітей. Зизаоподібні отвори міцно фіксують електрообігрівач. Навіть перебуваючи під тиском, пристрій надійно закріплений.liliПростота установки. Покупці встановлюють обігрівачі без допомоги майстра. В коробці з товаром ідуть кронштейни, дюбеля, схема кріплення.liul
Обігрівач Teploceramic TCM 600 (697771)
В наявності
Артикул: TCM 600 (697771)
3 299 грн
Характеристики
| Бренд | TEPLOCERAMIC |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Рівень потужності | 500 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 11 |
| Особливості | мобільність |
| Тип встановлення | Настінне |
| Колір виробника | Бежевий |
| Габарити (ВхШхГ) | 900 х 600 х 17 мм |
| Вага | 22 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар