|
3 899 грн
|
|
3 899 грн
|
платежі
по 1 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 899 грн
|
|
3 899 грн
|
платежі
по 1 950 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TEPLOCERAMIC |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Рівень потужності | 500 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 11 |
| Тип встановлення | Настінне |
| Колір виробника | Коричневий |
| Габарити (ВхШхГ) | 900 x 450 x 15 мм |
| Вага | 15 кг |
| Країна виробництва | Україна |