|
4 079 грн
|
|
4 079 грн
|
платежі
по 2 040 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 079 грн
|
|
4 079 грн
|
платежі
по 2 040 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | TEPLOCERAMIC |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Рівень потужності | 1000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 15 |
| Особливості | терморегулятор |
| Тип встановлення | Настінне |
| Колір виробника | Бежевий |
| Габарити (ВхШхГ) | 900 х 600 х 16 мм |
| Вага | 23 кг |
| Країна виробництва | Україна |