|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pКерамічна панель з термопрограмматоромb Теплокерамік TCMRA 1000b як не можна краще підійде для обігріву приміщень. З огляду на нестабільність центрального опалення і недостатня кількість що надходить тепла, багатьом жителям України сподобається можливість самостійно контролювати мікроклімат будинку. Для цього необхідно задати необхідні настройки, після чого автоматичний регулятор буде робити включення відключення приладу.bbrbppbОбігрівач Teploceramic TCMRA1000nbspbрозрахований на ефективне функціонування в приміщенні до 20 м. Однак, якщо площа Вашого приміщення перевищує зазначені параметри, не впадайте у відчай. Завжди є можливість сформувати тепломережа з декількох однакових пристроїв.ppПрилад працює за принципом виділення інфрачервоних хвиль. Такий тип випромінювання абсолютно безпечний для людей (що підтверджують відгуки), домашніх тварин і рослин. Завдяки йому відбувається прогрів предметів і стін кімнати, які потім віддають теплоенергію в простір. Металевого кожуха. Він призначений для захисту внутрішніх елементів.ppПокритий спеціальним складом, що оберігає від корозійних пошкоджень і не виділяє при нагріванні важких хімічних сполук. Передні панелі з кераміки. Цей матеріал має не тільки елегантний зовнішній вигляд (кілька відтінків на вибір), але і володіє властивостями накопичувати тепло.p
Обігрівач Teploceramic TCM-RA1000-800179
В наявності
Артикул: TCM-RA1000-800179
5 114 грн
Характеристики
| Бренд | TEPLOCERAMIC |
|---|---|
| Тип | Підлоговий |
| Рівень потужності | 1000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 20 |
| Особливості | терморегулятор |
| Тип встановлення | Настінне |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 1200 х 600 х 17 мм |
| Вага | 26 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар