|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pСерія конвекторів strongCN 03 іstrongз закритим нагрівальним елементом основі ТЕНу з алюмінієвим оребренням. Бризкозахищене виконання (IP 24) дозволяє використовувати конвектор у ванній кімнаті.ppКонвектор може підтримувати певну температуру в приміщенні завдяки механічному термостату та навіть забезпечувати мінімально допустиму температуру у приміщенні в режимі laquoАнтизамерзанняraquo, споживаючи при цьому на стільки мало електрики, наскільки цього потребує підтримка температури на рівні 5 градусів за Цельсієм.ppstrongФункції безпекиbr strongpul liЗахист від перегрівуli liЗахист від перекиданняliulpКонвектор може бути встановлено як на підлозі за допомогою опор, якими комплектується, так і на стіні.ppemstrongАле, для встановлення приладу на стіні конвектор необхідно додатково доукомплектувати кронштейном TESY настінний кронштейн для конвектора.br strongemppВибір потужності електричного конвектора при його використанні в якості основного джерела обігріву побутових приміщень проводиться із розрахунку 100 Вт на 1 м. кв. площі (для утеплених приміщень з висотою стелі не більше 3 м.).p
Обігрівач Tesy CN 03 200 MIS (304817)
В наявності
Артикул: 304817
3 428 грн
Характеристики
| Бренд | TESY |
|---|---|
| Тип | Конвектор електричний |
| Рівень потужності | 2000 Вт |
| Рекомендована площа обігріву, (м²) | 24 |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір виробника | Сірий |
| Габарити (ВхШхГ) | 450 x 830 x 90 мм |
| Вага | 5.62 кг |
| Країна виробництва | Болгарія |
Новий відгук або коментар