|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
4 499 грн
|
|
4 499 грн
|
платежі
по 2 250 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS HA |
|---|---|
| Артикул | GC81020 |
| Тип | відпарювач ручний |
| Об'єм резервуара для води | 230 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1600 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2.5 Агод |
| Особливості | система краплястоп, OptimalTemp, можливість доливання води у будьякий момент, готовність до роботи 1 хв. |
| Функції | Автовідключення, Система самоочищення, Захист від накипу, Система краплястоп, Вертикальне відпарювання |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Чорний |
| Вага | 1.50 кг |
| Розміри, см | 35.6 х 20.4 х 15.6 см |
| Країна виробництва | Китай |