|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 799 грн
|
|
1 799 грн
|
платежі
по 900 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Tefal HA |
|---|---|
| Артикул | DT1034E1 |
| Тип | відпарювач ручний |
| Об'єм резервуара для води | 70 |
| Підключення | Дротове |
| Потужність | 1200 Вт |
| Режими | Відпарювання |
| Довжина шнура | 2 |
| Особливості | знімна ємність для води, гачок для підвішування, складна ручка |
| Функції | безпечний для всіх типів тканин |
| Безпека й захист | Захист від перегріву |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 0.75 кг |
| Розміри, см | 24.4 х 16.5 х 8.6 см |
| Країна виробництва | Китай |