|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
5 599 грн
|
|
5 599 грн
|
платежі
по 2 800 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | BRAUN |
|---|---|
| Артикул | IS2565BL |
| Тип | Парогенератор |
| Потужність парового удару, г/хв | 430 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2500 Вт |
| Матеріал підошви | Алюміній |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | 4 режими роботи |
| Безпека й захист | Протикрапельна система, Автовідключення |
| Колір виробника | Синій |
| Вага | 3.8 кг |
| Розміри, см | 35 х 25 х 25 см |
| Країна виробництва | Китай |