|
3 325 грн
|
|
3 325 грн
|
платежі
по 1 663 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
3 325 грн
|
|
3 325 грн
|
платежі
по 1 663 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ELECTROLUX |
|---|---|
| Артикул | E5ST12DB |
| Тип | Парогенератор |
| Потужність парового удару, г/хв | 200 |
| Підключення | провідне |
| Потужність | 2500 Вт |
| Матеріал підошви | Кераміка |
| Режими | паровий удар |
| Особливості | індикатор нагріву підошви |
| Безпека й захист | Система самоочищення, Вертикальне відпарювання |
| Колір виробника | Білий |
| Вага | 2.3 кг |
| Розміри, см | 37.2 х 27.5 х 21 см |
| Країна виробництва | Китай |