|
2 515 грн
|
|
2 515 грн
|
платежі
по 1 258 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
2 515 грн
|
|
2 515 грн
|
платежі
по 1 258 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | MOT33A |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Об'єм камери | 33 |
| Тип управління | Механічне |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Кількість режимів нагріву | 3 |
| Кількість нагрівальних елементів | 2 |
| Потужність | 1627 |
| Конвекція | Так |
| Гриль | Так |
| Регульований термостат | до 250 С |
| Комплектація | піддон для крихт, ручка для безпечного вилучення листарешітки, прямокутне деко, решітка для гриля |
| Особливості | Автовимкнення |
| Додаткові функції | 3 рівні для дек |
| Таймер | 60 хв |
| Вага | 7 кг |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Додатково | нековзні ніжки, дверцята із загартованого скла, нагрівальні елементи з нержавіючої сталі, 3 рівні для дек |
| Конструкція | Незалежна |
| Напруга | 220 240 В 5060Гц |
| Країна виробництва | Китай |