|
294 грн
|
|
294 грн
|
платежі
по 147 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
294 грн
|
|
294 грн
|
платежі
по 147 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Ardesto |
|---|---|
| Тип | Конусний |
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | до 200 °С |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання температури | до 200 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 30 Вт |
| Особливості | Обертання шнура на 360 |
| Розмір | 35.5 х 3.5 х 3.5 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Білий |
| Країна виробника | Китай |