|
359 грн
|
|
359 грн
|
платежі
по 180 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
359 грн
|
|
359 грн
|
платежі
по 180 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | Esperanza |
|---|---|
| Тип | Класичний |
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 200 °С |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання температури | 200 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 22 Вт |
| Особливості | Швидке нагрівання (FastPreheat), Класичний нагрів з вентилятором, Нижній і верхній нагрівальні елементи, Великий інфрачервоний гриль з вентилятором, P |
| Розмір | 33 х 16 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |