|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
6 999 грн
|
|
6 999 грн
|
платежі
по 3 500 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | PHILIPS |
|---|---|
| Тип | випрямлячі |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання температури | 120 230C С |
| Кількість температурних режимів | 12 |
| Довжина шнура | 200 см |
| Потужність | 1800 Вт |
| Особливості | Петля для підвішуванняДуже тихий двигун постійного струмуГумові бічні огородження, що попереджають пошкодження вентилятора при падінні |
| Розмір | 31х4х4 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Білий |