|
1 549 грн
|
|
1 549 грн
|
платежі
по 775 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
1 549 грн
|
|
1 549 грн
|
платежі
по 775 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | REMINGTON |
|---|---|
| Тип | Конусний |
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 130 - 210 °С |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання температури | 130 210 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Довжина шнура | 300 см |
| Потужність | 65 Вт |
| Особливості | Автовідключення, Вертикальне відпарювання |
| Розмір | 37 х 13 х 6.6 см |
| Тип управління | Електронне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |