|
799 грн
|
|
799 грн
|
платежі
по 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
799 грн
|
|
799 грн
|
платежі
по 400 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Бренд | ROWENTA |
|---|---|
| Тип | Щіпці для завивки |
| Покриття пластин / насадок | Кераміка |
| Температура нагріву | 200 °С |
| Призначення | Побутові |
| Регулювання температури | 200 С |
| Джерело живлення | Дротове |
| Кількість температурних режимів | 1 |
| Довжина шнура | 180 см |
| Потужність | 25 Вт |
| Особливості | Петля для підвішуванняДуже тихий двигун постійного струмуГумові бічні огородження, що попереджають пошкодження вентилятора при падінні |
| Розмір | 7.4х29.6х3.2 см |
| Тип управління | Механічне |
| Колір виробника | Чорний |
| Країна виробника | Китай |