|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Комбінована плита ARDESTO LineR FSCFC606BG в корпусі бежевого кольору. Варильна поверхня оснащена чотирма газовими конфорками (пальниками). Змінні форсунки для скрапленого газу (LPG) в комплекті. Запалювання автоматичне, у ручці. Клас захисту I. Чавунні решітки та скляна кришка. Функція газконтроль. Духова шафа з підсвічуванням обємом 53 л. Клас енергоефективності камери духової шафи А. Дверцята духової шафи мають два скла. Є відкидне нижнє відділення, призначене для зберігання посуду та кухонного начиння. Наявний аналоговий таймер і рельєфні напрямні. Функція конвекції та рожен. Розмір (в ш г) 89,1 59,7 63,1 см. Вага 39 кг. Продумана до дрібниць стильна красуня ARDESTO LineR FSCFC606BG працює на двох ресурсах газі та електриці, та пасуватиме на кухні, де полюбляють готувати.
Плита ARDESTO комбінована FSCF-C606BI
В наявності
Артикул: FSCF-C606BG
14 899 грн
Характеристики
| Артикул | FSCFC606BG |
|---|---|
| Бренд | Ardesto |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Верхній та нижній нагрів |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | таймер (аналоговий), освітлення духовки (25 Вт) |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 89 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 39 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар