|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pГоловний принцип bArtelb виробництво якісних, сучасних високотехнологічних продуктів для споживачів, які цінують комфорт, прості рішення й класику жанру. Стильний ергономічний дизайн, тільки сертифікована сировина та максимально автоматизована начинка підтримують імідж Artel як виробника побутової техніки для людей з чудовим смаком і підвищеними споживчими вимогами.brp
Плита Artel APETITO 10-E GREY
В наявності
Артикул: APETITO 10-E GREY
11 980 грн
Характеристики
| Артикул | APETITO 10E GREY |
|---|---|
| Бренд | Artel |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | окрема кнопка |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | регульовані ніжки |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 41 кг |
| Країна виробництва | Узбекистан |
Новий відгук або коментар