|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pОсновний принцип bArtelb виробництво якісних, сучасних високотехнологічних продуктів для споживачів, які цінують комфорт, прості рішення й класику жанру. Стильний ергономічний дизайн, тільки сертифікована сировина та максимально автоматизована начинка підтримують імідж bArtelb як виробника побутової техніки для людей із чудовим смаком і підвищеними споживчими вимогами.ppКомбінована плита bApetito 10E Greyb від узбецької компанії bArtelb обладнана чотирма конфорками, електродуховкою з підсвіткою обємом b65 літрівb і функцією bелектричного гриляb.p
Плита Artel APETITO 50 10-E GREY
В наявності
Артикул: APETITO 50 10-E GREY
12 095 грн
Характеристики
| Артикул | APETITO 50 10E GREY |
|---|---|
| Бренд | Artel |
| Тип плити | Комбінована |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Запікання |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | окрема кнопка |
| Особливості духової шафи | стандартне деко |
| Колір виробника | Сірий |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 41 кг |
| Країна виробництва | Узбекистан |
Новий відгук або коментар