|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pКухня це місце народження шедеврів кулінарії. Кожна господиня мріє про надійну плиту, яка зможе приготувати будьяку страву швидко і якісно. Компанія ARTEL з кожним днем стає популярнішою, адже продукція радує своїх покупців міцністю і продуктивністю. ARTEL відмінний вибір для тих, хто любить в техніці функціональність, ергономічність та потужність.brbrbКомбінована плита ARTEL Dolce 01EX Whiteb ергономічна і функціональна плита для вашої кухні, що оснащена варильною поверхнею з 2 електричними і 2 газовими конфорками різної потужності з електророзпалом кнопкою. Різний розмір конфорок забезпечить різну потужність подачі газу і дає можливість як швидко нагріти воду, так і довгий час тушкувати страву на повільному вогні. Також поверхня оснащена високоякісними емальованими підставками для посуду.brbrПлита ARTEL Dolce 01EX White володіє просторою духовою шафою обємом 65 літрів, в якій для більш високого комфорту вбудовано яскраве освітлення. Плита має склянну кришку, яка захистить кухонну стіну від кіптяви і бризок жиру та регульовані ніжки.brbrСьогодні Artel це конкурентоспроможна марка побутової техніки на ринку Узбекистану. Стильний ергономічний дизайн, тільки сертифікована сировина і максимально автоматизована начинка підтримують імідж Artel, як виробника побутової техніки для людей з відмінним смаком і підвищеними споживчими вимогами. brp
Плита Artel Dolce 01-EX White
В наявності
Артикул: Dolce 01-EX White
15 370 грн
Характеристики
| Артикул | Dolce 01EX White |
|---|---|
| Бренд | Artel |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Комбіновані конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Верхній та нижній нагрів |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | конфорки |
| Підсвічування | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | регульовані ніжки |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 42 кг |
| Країна виробництва | Узбекистан |
Новий відгук або коментар