|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Плита електрична Gorenje GEC5A41WG
В наявності
Артикул: GEC5A41WG
16 999 грн
Характеристики
| Артикул | GEC5A41WG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип плити | Електрична |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Склокерамічні конфорки |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Відсутня |
| Режими приготування | великий гриль |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220 Вт |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | індикація залишкового тепла |
| Особливості духової шафи | освітлення галогенне |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Білий |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 40,4 |
| Країна виробництва | Словенія |
Новий відгук або коментар