|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Найкраща піца в окрузіpЦя програма з можливістю налаштування температури випікання до 300 C створена спеціально для полегшення приготування неперевершеної піци, фокачі, коржів і подібних страв.pНайшвидший спосіб випікання заморожених продуктівpЦя ефективна програма випікання ідеально підходить для всіх типів заморожених продуктів і напівфабрикатів.pСмачні та корисні радощі життяpТепер ви зможете насолоджуватися хрусткими та смачними смаженими стравами без зайвих калорій. Цей метод надзвичайно інтенсивного випікання з використанням гарячого повітря не потребує жиру для досягнення бездоганної хрусткої золотистої скоринки. Результати приготування будуть ще кращими, якщо випікати в спеціальному деку з отворами (залежить від моделі), яке з усіх боків ідеально огортає страву. Підходить для малих шматків мяса, риби, овочів і заморожених напівфабрикатів, якот картопля фрі та курячі нагетси.pПростіший спосіб випікання з пароюpЦя програма створює ідеальне середовище з парою для високого підняття тіста й хрусткої скоринки. Просто налийте трохи води в мілке деко та виберіть програму ExtraSteam, а про все інше подбає духова шафа.pЩоразу рівномірне випіканняpДухові шафи Gorenje відомі своєю інноваційною округлою камерою, яка вже багато років відрізняє їх від інших духовок. Форма HomeMade створена за мотивами традиційної дровяної печі та забезпечує кращу циркуляцію повітря, ніж у моделях інших виробників. Нещодавно форма HomeMade отримала новий дизайн, а потік повітря було покращено завдяки оновленій конструкції нагрівача й оптимальному розташуванню вентиляційних отворів. Це дало змогу забезпечити стабільну температуру по всій духовці. Ваші страви більше ніколи не пригоратимуть з одного боку, залишаючись сирими з іншого.pІдеально з усіх боківpТехнологія MultiAir забезпечує оптимальну циркуляцію гарячого повітря в духовці. Завдяки вдалому розташуванню вентиляційних отворів на задній стінці та унікальній заокругленій формі повітря рівномірно розповсюджується по всій духовці. Вентилятор розподіляє гаряче повітря по духовці, забезпечуючи рівномірне пропікання з усіх боків. Динамічний рух повітря дає змогу готувати страви на кількох рівнях одночасно, не допускаючи змішування смаків і ароматів.pПросте чищенняpФункція AquaClean це значна допомога в очищенні камери духовки. Потрібно лише після кожного використання приладу наливати півлітра води в деко для випікання та вмикати функцію AquaClean. Усього за 30 хвилин ви помітите результат чищення на внутрішніх поверхнях і деках. Плями та жир розмякшуються, і їх можна легко витерти.pДостатньо простору для кулінарної творчостіpПотрібно приготувати дуже багато їжі Інноваційне рішення дало змогу розширити внутрішній простір, завдяки чому ви можете використовувати всю ширину духової шафи. Тепер у кожному деку є більше місця, а завдяки передовим технологіям страви готуються рівномірно на всіх рівнях.pПросте й ефективне розморожуванняpДухові шафи Gorenje вирізняються своєю функцією ефективного розморожування, яка рівномірно розморозить будьякий глибоко заморожений продукт. Просто налаштуйте час, а про решту подбає духова шафаpКоли зненацька напало натхненняpТемпература в духових шафах OptiBake досягає значення 200 C усього за 4,50 хвилини, а це на 30 менше часу, потрібного для звичайного розігрівання. Завдяки цьому наші моделі одні з найшвидших на ринку. Дуже зручно, коли ви готуєте страви, що потребують попереднього розігрівання духовки. Щойно пристрій розігріється, відобразиться світловий і пролунає звуковий сигнал.pДостатньо мякого дотикуpДверцята зачиняються одним дотиком, плавно й безшумно.pВибір конфорок для найкращого результатуpВарильні поверхні Gorenje з технологією HiLight прості в користуванні інструменти, з якими будьхто зможе відмінно готувати. Ці ефективні та продумані панелі мають функції, які значно спрощують процес приготування їжі. Подвійні та овальні зони нагрівання підійдуть для різної за розміром чи формою посуду. Завдяки спеціальним функціям, зокрема індикаторам залишкового тепла, таймеру й інтелектуальному керуванню, вони забезпечують повний контроль за процесом і роблять його максимально безпечним.pНеймовірно стійке та гладеньке покриттяpЯкість і тип емалі вкрай важливі для зовнішнього вигляду плити та її функціонування. SilverMatte високостійкий і міцний матеріал, який може витримувати екстремальний жар. Позбавлений мікропор, він покриває поверхні камери духовки та дек, роблячи їх стійкими до найвищих температур. Це покриття сприяє відбиванню високої температури й забезпечує додаткову ізоляцію духовки, тому її поверхня завжди залишається стерильною й безпечною.pУсе потрібне під рукоюpБільшість кухонних плит обладнана зручною просторою шухлядою для зберігання дек та іншого кухонного приладдя.pУпораються з будьякою кількістю їжіpПлити Gorenje мають збільшену площу випікання та використовують великі дека. Проте інноваційні рішення дали змогу оптимізувати енергоспоживання та забезпечити рівномірне приготування їжі незалежно від її кількості. Внутрішній простір духовки ефективно використовується по всій ширині, а передова технологія забезпечує рівномірність приготування на всіх рівнях.p
Плита електрична Gorenje GECS5C70XPA
В наявності
Артикул: GECS5C70XPA
24 999 грн
Характеристики
| Артикул | GECS5C70XPA |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип плити | Електрична |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 3 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Електричні конфорки |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кришка варильної поверхні | Відсутня |
| Режими приготування | Вентилятор верхній нагрів |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Напруга | 220230 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості духової шафи | Таймер 1 год, 2 год, 3 год, 4 год, 8 год, 12 год |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 42 кг |
Новий відгук або коментар