|
21 149 грн
|
|
21 149 грн
|
платежі
по 10 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 149 грн
|
|
21 149 грн
|
платежі
по 10 575 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | FCCW69209 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип плити | Електрична |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Об'єм духовки | 50 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Склокерамічні конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Відсутня |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Функції духовки | розморожування 60 Вт |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | автовідключення живлення після 1, 2, 4, 8, 15 або 30 хвилин |
| Особливості духової шафи | швидке попереднє нагрівання |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 46,3 кг |
| Країна виробництва | Польща |