|
12 777 грн
|
|
12 777 грн
|
платежі
по 6 389 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
12 777 грн
|
|
12 777 грн
|
платежі
по 6 389 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GE5A21WH |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип плити | Електрична |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Електричні конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Гриль |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220 В50 Гц |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | відкидна панель, SilverMatte, рельєфні спрямовуючі, PerfectGrill двоконтурний гриль, унікальна форма HomeMade, з підсвіткою |
| Особливості духової шафи | освітлення галогенне |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 38,5 кг |
| Країна виробництва | Словенія |