|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
29 999 грн
|
|
29 999 грн
|
платежі
по 15 000 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GEIT5C60WPG |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип плити | Електрична |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Індукційні конфорки |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Відсутня |
| Режими приготування | Розморожування розігрів |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | дисплей, функція обєднання конфорок, висувна шухляда класична, SilverMatte, SoftClose шарнір із плавним закриттям дверцят духової шафи, |
| Особливості духової шафи | приготування одночасно на різних рівнях |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 42,3 кг |
| Країна виробництва | Словенія |