|
21 949 грн
|
|
21 949 грн
|
платежі
по 10 975 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
|
21 949 грн
|
|
21 949 грн
|
платежі
по 10 975 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | GECS5C70XA |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип плити | Електрична |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Об'єм духовки | 70 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 3 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Склокерамічні конфорки |
| Тип направляючих духовки | Телескопічні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Відсутня |
| Режими приготування | швидке розігрівання |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Інфрачервоний |
| Напруга | 220 Вт |
| Індикатор температури | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | регулювання температури води |
| Особливості духової шафи | з таймером |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Нержавіюча сталь |
| Матеріал решіток поверхні | Чавун |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 50 кг |
| Країна виробництва | Словенія |