|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
Комбінована плита Gorenje GK5C60BJ має збільшену площу для випікання та дуже великі листи. Інноваційні рішення дозволяють оптимізувати споживання енергії та рівномірно готувати їжу незалежно від кількості. Вся ширина духової шафи використовується ефективно, а новітні технології забезпечують рівномірне приготування їжі на всіх рівнях. Найкращі результати випічки досягаються при поєднанні нагрівачів більшого та меншого розміру, причому останній розташований усередині більшого нагрівача. Грамотне розташування нагрівача забезпечує оптимальне розподілення тепла і щоразу забезпечує остаточний результат випічки, завдяки чому продукти виходять хрусткими зовні та мякими всередині. Комбінація регульованого нагрівача може використовувати внутрішній або зовнішній нагрівач або одночасно.br
Плита Gorenje GK5C60BJ (GK 5C60 BJ)
В наявності
Артикул: GK 5C60 BJ
17 699 грн
Характеристики
| Артикул | GK 5C60 BJ |
|---|---|
| Бренд | GORENJE |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | Термостат Strix |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 36.2 кг |
| Країна виробництва | Чехія |
Новий відгук або коментар