|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
pГазова плита, 4 газові конфорки, газ контроль конфорок та духовки, решітка сталева, газова духовка обємом 54 л, механічне керування, ширина 50 см.ppКонфорки Передня ліва, кВт 2,85, Передня права, кВт 1, Задня ліва, кВт 1,75, Задня права, кВт 1,75.ppПотужність газового пальника духової шафи, кВт 1,75.ppРозбірні дверцята духової шафи. Кількість скла дверей духовки 2. Спосіб очищення Емаль легкого очищення.ppАксесуари глибоке деко, гратиppРегульовані ніжкиp
Плита Greta KGG 50 MN 13 W
В наявності
Артикул: KGG 50 MN 13 W
8 639 грн
Характеристики
| Артикул | KGG 50 MN 13 W |
|---|---|
| Бренд | Greta |
| Тип плити | Газова |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 55 л |
| Тип духової шафи | Газова |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Відсутня |
| Режими приготування | Конвекція |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Газовий |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | Конвекція |
| Особливості духової шафи | стандартне деко |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Сталь |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 26.1 кг |
| Країна виробництва | Україна |
Новий відгук або коментар