|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Плита Grunhelm FM5611W
В наявності
Артикул: FM5611W
10 499 грн
Характеристики
| Артикул | FM5611W |
|---|---|
| Бренд | Grunhelm |
| Тип плити | Комбінована |
| Тип варильної поверхні | Газова |
| Об'єм духовки | 60 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Газові конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Режими приготування | Конвекція |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | окрема кнопка |
| Підсвічування | Так |
| Особливості духової шафи | 1 шт. |
| Клас енергоспоживання | А |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 59 см |
| Вага | 31 кг |
| Країна виробництва | Китай |
Новий відгук або коментар