|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Опис
h3Телескопічні направляючі з висуненням 75h3pТелескопічні направляючі дозволяють легко витягти листи, навіть сильно завантажені, і підвищити експлуатаційну безпеку листи міцно прикріплені до напрямних і висунення їх в значній мірі знижує можливість опіків.ph3Клас енергоспоживання Ah3pHansa піклується про навколишнє середовище, застосовуючи поряд з новітніми технологіями екологічні рішення. Тому всі кухні, духові шафи і плити мають клас енергоспоживання А. Найвищий клас енергоспоживання А гарантує найнижчі рахунки за електрику.ph3Швидкий розігрівh3pВи можете використовувати цю функцію для досягнення потрібної температури за найкоротший час. Духова шафа нагрівається до температури 150 C за 4 хвилини, що на 20 швидше стандартного часу нагріву. Тепер ви можете зосередитися на приготуванні їжі замість того, щоб чекати, коли духова шафа нагріється до потрібної температури. Розігрівання їжі тепер став так само швидше і простіше.ph3Шухляда для посуду на роликових напрямнихh3pРозташований під духовою шафою ящик має ролики, завдяки чому його легко висувати. Це ідеальне місце для зберігання посуду, каструль або сковорідок.ph3Електронний програматорh3pЗавдяки йому, ми готуємо тоді, коли нам хочеться, а не тоді, коли нам це дозволяє час. Ми вільно можемо програмувати час включення і час нагрівання духової шафи. Три кнопки управління забезпечують зручне обслуговування програматора.ph3Деко для випічки PROCOOKh3pВ технології procook використовується спеціальна шестигранна конструкція і антипригарна емаль, які забезпечують більш здорові способи приготування страв.p
Плита Hansa FCCW58208
В наявності
Артикул: FCCW58208
21 499 грн
Характеристики
| Артикул | FCCW58208 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип плити | Електрична |
| Тип варильної поверхні | Електрична |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість шибок в дверцятах | 2 |
| Кількість конфорок | 4 |
| Тип конфорок | Склокерамічні конфорки |
| Тип направляючих духовки | Рельєфні |
| Кількість направляючих | 4 |
| Кришка варильної поверхні | Відсутня |
| Режими приготування | Нижній нагрів та вентиляція |
| Функції духовки | Розморожування розігрів |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 220240 В50 Гц |
| Індикатор температури | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Так |
| Підсвічування | Так |
| Дисплей | Так |
| Гриль | Так |
| Особливості | висувна шухляда для посуду на роликах, рецепти на внутрішньому склі дверцят, 5 рівнів встановлення дека, час нагрівання до 180C 5.5 хв, максимальна |
| Особливості духової шафи | температурний датчик духовки |
| Клас енергоспоживання | A |
| Колір виробника | Білий |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 50 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 40,95 кг |
| Країна виробництва | Польща |
Новий відгук або коментар