|
19 671 грн
|
|
19 671 грн
|
платежі
по 9 836 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
Плита Hansa FCMS 68249 оснащена електричною духовкою, розрахованої на 65 літрів. З доступних опцій для духовки можна виділити наявність термостата, таймера приготування, електрогриль. Функція конвекції допоможе ефективно поширювати гаряче повітря по всій духовки це допоможе страви швидше приготуватися. Духовка має підсвічування всередині і гратчасті направляючі для листів. Дверцята оснащена подвійним склом.
Важливі деталі
Купити варильну поверхню Hansa FCMS 68249 можна за доступною ціною, товар знаходиться в середньому ціновому сегменті ринку. Плита має стеклокерамическую поверхню, яка може витримувати підняття температури до гранично високого рівня.
|
19 671 грн
|
|
19 671 грн
|
платежі
по 9 836 грн
Комісія 0.01% від вартості товару під час списання щомісячних платежів
| Артикул | FCMS68249 |
|---|---|
| Бренд | Hansa |
| Тип плити | Комбінована |
| Об'єм духовки | 65 л |
| Тип духової шафи | Електрична |
| Кількість конфорок | 4 шт |
| Тип конфорок | Комбіновані конфорки |
| Кришка варильної поверхні | Є |
| Тип гриля | Електричний |
| Напруга | 230-400 В/50 Гц |
| Індикатор температури | Відсутній |
| Газ-контроль конфорок | Так |
| Електропідпал | в ручці |
| Конвекція | Є |
| Підсвічування | Є |
| Дисплей | Є |
| Гриль | Так |
| Колір виробника | Чорний |
| Матеріал решіток поверхні | Емаль |
| Висота | 85 см |
| Ширина | 60 см |
| Глибина | 60 см |
| Вага | 44 кг |
| Країна виробництва | Польща |